MOJE SLUŽBY

Dj a zabávač

svadby, plesy, stužkové slávnosti, firemné akcie, rodinné oslavy a iné podujatia


Viac informácií

DJ A ZABÁVAČ

Tanečná zábava pre rôzne spoločenské podujatia. Výber hudby prispôsobujem podľa záujmu hostí tak, aby sa zabavila každá veková kategória. Disponujem rozsiahlou hudobnou knižnicou, ktorá obsahuje mnoho štýlov a hitov od ľudových skladieb, cez rôzne česko-slovenské hity, repete, zahraničné oldies, modernú hudbu, až po tvrdšiu rockovejšiu hudbu. V prípade dopytu hostí po menej známych skladbách, využívam predplatené služby SPOTIFY PREMIUM a TIDAL, čo robí moju hudobnú knižnicu naozaj neobmedzenou. Nepovažujem sa len za obyčajného „púšťača“ hudby, a preto tanečné kolá dopĺňam moderovaním tak, aby som hostí maximálne zabavil a vytancoval.

svadobný koordinátor, starejší a moderátor

riadenie priebehu svadby, moderovanie programu a tradičných zvykov, organizovanie zábavných aktivít


Viac informácií

Starejší a moderátor

Zastrešujem a riadim celý priebeh svadby podľa dohodnutých požiadaviek novomanželov, vďaka čomu svadba pôsobí zorganizovane. Novomanželia sa tak môžu naplno venovať zábave a hosťom. Moderujem každú časť svadobnej hostiny a som pravidelne v kontakte s novomanželmi, takže vždy majú presnú predstavu o nasledujúcom programe. Program svadby počas jej priebehu viem flexibilne meniť podľa aktuálnej situácie a nových požiadaviek. Organizujem rôzne zábavné aktivity pre deti aj dospelých, moderujem rôzne tradičné zvyky, ako odobratie snúbencov od rodičov, krájanie torty, venčekový tanec, čepčenie a podobne.

konzultácie a poradenstvo

zostavenie programu podujatia a konzultácie , príprava snúbencov na svadobný deň


Viac informácií

konzultácie a poradenstvo

Skôr ako sa podujatie uskutoční, klienti majú možnosť so mnou priebežne konzultovať aspekty podujatia, aby bolo všetko potrebné vhodne pripravené a podujatie dopadlo čo najlepšie. Pri poradenstve a zostavení programu podľa požiadaviek, vychádzam z mojich bohatých dlhoročných skúseností. Klientom som k dispozícii od rezervácie mojich služieb až po ukončenie podujatia.

V prípade svadieb, snúbencom detailne krok po kroku vysvetlím priebeh svadby, zvyky a tradície, jej plánovanie a prípravu.

ozvučenie a elegantné osvetlenie

zvuková technika pre malé aj veľké priestory, svetelné efekty


Viac informácií

ozvučenie a osvetlenie

Ponúkam kompletné ozvučenie a elegantné osvetlenie malých aj veľkých priestorov pre rôzne typy udalostí, nielen pre tanečné zábavy, ale aj firemné konferencie, prednášky, ocenenia, či svadobné obrady a podobne. Veľkosť a druh techniky prispôsobujem požiadavkám klienta a vlastnostiam priestorov. Disponujem niekoľkými bezdrôtovými mikrofónmi na spev aj hovorené slovo. Elegantnosť osvetlenia zaručujú vopred naprogramované svetelné scény, ktoré aktívne ovládam podľa aktuálnej situácie, takže s hudbou ožíva aj celé osvetlenie sály. Svetelné efekty zahrňujú otočné hlavy a plne-farebné reflektory. Ozvučujem a osvetľujem aj miesta bez elektrickej prípojky, a to vďaka technike poháňanej vlastnými batériami.

dekoračné podsvietenie

uplighting, ambientné osvetlenie stolov


Viac informácií

dekoračné podsvietenie

Nasvecujem priestory podujatia vo farbách, ktoré si klienti želajú. Podsvietenie stien, výklenkov a stĺpov dopĺňam o malé a nenápadné ambientné svetlá umiestnené na stoloch. Takáto kombinácia osvetlenia v primeranej intenzite vytvára príjemnú atmosféru, vďaka ktorej sa hostia cítia uvoľnene. Dekoračné osvetlenie mení výzor sály a pridáva na jej elegantnom vzhľade. Osvetlenie aktívne ovládam a mením jeho charakter podľa situácie. Používam výlučne bezdrôtové reflektory poháňané vlastnou batériou, aby kabeláž nenarúšala estetiku sály.

Projekcia multimediálneho obsahu

virtuálni tanečníci, foto, video a iný obsah


Viac informácií

projekcia multimediálneho obsahu

Na podujatiach používam výkonný projektor na ultra-krátku vzdialenosť, ktorým premietam multimediálny obsah ako sú fotografie, videá, prezentácie a podobne.

Moja hudobná knižnica taktiež zahŕňa tanečné videá virtuálnych tanečníkov, ktorí ukazujú kroky choreografie na rôzne skladby. Týmito videami doplňujem tanečnú zábavu, ktorá sa tak stáva jedinečnou.

špeciálne efekty

prízemná hmla, ohňostroj, stroj na bubliny


Viac informácií

špeciálne efekty

Ponúkam špeciálne efekty na spestrenie podujatia - prízemná hmla (plazivý dym), ohňostroj a výrobník bubliniek. Ohňostroj v podobe studených iskriacich fontán, je určený do interiérov, a preto má všestranné využitie. Bublinky vytvárané originálnou kvapalinou nezanechávajú fľaky na odeve.

Špeciálne efekty na svadbe môžu byť využité pri viacerých udalostiach a bodoch programu. Prízemná hmla, bublinky a ohňostroj pri vyvrcholení choreografie, dodávajú prvému novomanželskému tancu dokonalú atmosféru.

dekoračná technika

towery, fasáda, covery na stojany


Viac informácií

dekoračná technika

Zastávam názor, že zvuková a svetelná technika použitá na podujatí, by nemala byť estetickou slabinou podujatia. Práve naopak, vhodné prostriedky na zakrytie káblov a stojanov, podstavce pod svetelnú techniku a podobné prvky, dokážu prispieť k elegantnému výzoru sály. Pre spomínané dôvody, používam fasádu na zakrytie techniky, dekoračné veže pod otočné hlavy, látkové zakrytie reproduktorových stojanov a iné estetické prvky. Navyše, dekoračnú techniku podsvietim v požadovaných farbách ako napríklad vo firemných farbách, farbách svadobnej výzdoby a podobne.
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT ©2022